Megis
MEGIS Sp. z o. o. Sp.k. MEGIS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. to firma inżynieryjna o charakterze produkcyjno-remontowo-usługowym z siedzibą w Częstochowie.
Obróbka CNC Na podstawie rysunków klienta jak również bazując na dokumentacji stworzonej przez naszych konstruktorów, wykorzystując centra obróbcze sterowane numerycznie wykonujemy między innymi: formy, wykrojniki, części zamienne maszyn, gniazda montażowe do przemysłu motoryzacyjnego, oprzyrządowanie specjalistyczne.
Gięcie CNC rur, prętów i profili Do przestrzennego gięcia rur, profili i prętów ze stali, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu stosujemy automatyczną giętarka trzpieniowa CNC, umożliwiającą formowanie cienkościennych rur i profili z małymi promieniami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości w obrębie giętej powierzchni.
Pomiary współrzędnościowe Oferujemy pomiary współrzędnościowe 3D w tym laserowy pomiar rur
Home page

WITAMY

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi firmy
MEGIS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Na tej stronie znajdą Państwo ofertę firmy, mapę dojazdu oraz dane kontaktowe. Korzystając z formularza kontaktowego mogą Państwo w szybki i wygodny sposób skonsultować się z nami.

Niezwykle ważne jest dla nas, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku europejskim oraz aby najnowsze technologie, zarówno produkcji jak i kontroli jakości, były naszym stałym atutem.

Produkujemy w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001-2009 zapewniający wysoką jakość produktów i usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!